Tutvustus

Kaheksarattalised.ee sai alguse väiksema seltskonna inimeste poolt, kes leidsid, et rulluisuhuvilistel puudub oma foorum, kus saaks oma arvamust avaldada ja teiste oma kuulata. On olemas mõned üksikud kohad, mis aga eksisteerivad kas kinnise grupi jaoks või piiratud aja vältel. Veel on erinevaid gruppe ja klubisid Facebookis, mis on samuti osaliselt kinnised ja eeldavad Facebooki konto olemasolu. Rullusiutajate seltskond on aga laiem kui nimetatud sotsiaalvõrgustik. Mõned kohad oleme veel leidnud, mis pole ka ilmselt oodatult käima läinud. Äkki on meil rohkem õnne. Seda siis kõigi Teie kaasabiga.

Meie lehel võite veel leida operatiivse ilmaennustuse. Üles on pandud ennustus kaheksa erineva punkti kohta Eestis. Valik on üsna subjektiivne. Kui on huvi mõnda punkti muuta või lisada, siis andke teada. Samuti on foorumis oodatud tagasiside, et kas ennustused on nii lühemas kui ka pikemas perspektiivis usaldusväärsed. Loodame, et see on abiks oma treeningute planeerimisel.

Kaheksarattalised.ee lehel puudub äriline eesmärk. Kõik annetused, toetused ja liikmemaksud oleme suunanud ja suuname selle lehe arendamisse. Selles osas on kõik ettepanekud oodatud. Kontaktid leiate vasakult menüüst.

You may also like...