Tallinn Arena varuparklas avatakse RULLUISUOVAAL!

Sel reedel kell 13:00 avatakse ametlikult Tallinn Arena autoparklas maha joonitud 200m pikkune rulluisutreki mõõtmetega asfaltovaal. Ovaal annab võimaluse turvalisteks treeninguteks ja sprindidistantside harjutamiseks õuetingimustes. Ovaal on maha joonitud Arena tagumisse parklasse mis on argipäeviti autode parkimiseks suletud.

Kõik huvilised on oodatud reedel, 1 augustil ovaalile sõitma ja vaatama demonstratsioonvõistlust, milles osalevad Eesti tipprulluisutajad. Kohal on ka kiiruisutamise tipud eesotsas Saskia Alusalu, Marten Liivi ja Mart Markusega. Samuti tulevad ovaali testima noored kiirrulluisutamise tulevikulootused Adaverest, Rakverest ja loomulikult ka Tallinnast. Rulluiskudel on kohal ka Eesti Rulluisuliidu president Toomas Prangli ning võimalusel püüab kohale tulla ka esileedi Evelin Ilves.

Võta oma rulluisud kaasa ja tule sõitma uuele ovaalile! Kel omal rulluiske pole, siis saab neid laenutada kohapealt Rullibussist. Kohe peale avaüritust toimub huvilistele ka tasuta algõpe Rullibussi kogenud juhendajate eestvedamisel!

Tallinn Arena ehk uus Tondiraba Spordikeskus asub Lasnamäel, aadressil, Varraku tn 14.

You may also like...