Suur rulluisunädalavahetus tuleb juba sellel nädalavahetusel

PRESSITEADE

MTÜ Klubi Tartu Maraton

7.08.2012

 

Suur rulluisunädalavahetus tuleb juba sellel nädalavahetusel

 

Pühapäeval, 12. augustil toimub SEB 6. Tartu Rulluisumaraton, mis toob Eestisse 12 välisriigi esindajad üle maailma ning ühendab üle tuhande rulluisutaja. 7. augusti seisuga on SEB 6. Tartu Rulluisumaratonil kirjas 1196 rulluisutajat, neist 779 pikal ja 417 lühikesel distantsil. Eelmisel aastal registreerus üritusele kokku 1041 inimest, mis tähendab, et tänase seisuga on kirjas üle 150 inimese enam kui eelmisel aastal ning registreerimine veel kestab.

Ürituse mastaapsemaks muutumine annab ka võistlejatele üha suuremat motivatsiooni võita. Esikoha nimel võistlevate rulluisutajate sõnul oleks SEB Tartu Rulluisumaratoni võit neile au.

SEB 1. Tartu Rulluisumaratoni võitja Danila Ruusu on ka sellel aastal võidumõtetega rajal: „Kui meeskond on stardis, on sihid ainult esimese koha suunas. SEB Tartu Rulluisumaratoni võit oleks kindlasti üks aasta suurimaid saavutusi. Arvestades võistluse taset oleks see igati võrreldav maailmakarikaetapi medalikohaga,“ lisab Ruusu võistluse taseme kohta.

Ka Kert Keskpaik, kes oli 2010. aastal SEB Tartu Rulluisumaratonil parimaks, seab sihid esikoha suunas: „Ikka olen stardis võidumõtetega, aga konkurents läheb aasta aastalt tugevamaks ja võitmine seega keerulisemaks,“ paljastab Keskpaik oma mõtteid.

Enne maratoni põhipäeva, 11. augustil sõidetakse 2. Tartu Rulluisusprint, lisaks toimuvad traditsioonilised SEB Tartu Rulluisumaratoni lastesõidud

Ajakirjanikud on oodatud üritust kajastama. Avatud on elektrooniline akrediteerimisvorm: http://tartumaraton.ee/press

 

MTÜ Klubi Tartu Maraton

Laulupeo pst. 25, Tartu 51007

Telefon: +372 7 421 644

press@tartumaraton.ee

www.tartumaraton.ee

http://www.facebook.com/tartumaraton

You may also like...