Palju õnne meile!

www.kaheksarattalised.ee on saanud 1-aastaseks!

Enne uue hooaja algust vaatame korraks tagasi möödunud aastale.

Seda lehte tehes oli meie esimene eesmärk luua võimalus rulluisusõpradele mõtete vahetamiseks foorumis, mis hakkaski hooaja keskel juba elu sisse saama. Sinna kõrvale sai avaldatud fotogaleriisid võistlustelt ja ilmaennustusi Eesti erinevate punktide kohta. Selle aastanumbri sees oleme uuendanud lehe välimust, lisanud võimaluse osta-müüa kasutatud rulluisuvarustust ja lisasime ilmaennustusse lingi eeloleva võistluse kohta. Hetkel näiteks on esikohale seatud ennustus Raplarulli kohta.

Kõige värskem uudis on ehk see, et käesoleval hooajal võite võistlusradadel näha uut rulluisuklubi, mis sõidab Kaheksarattaliste (8R) värvides ja nime all.

Et ka Teie võiksite meie rõõmust osa saada, siis me loosime välja kaks 8R t-särki. Ühe FB sõprade ja teise kodulehel kasutajaks registreerunute seas. Särgi loosimine leiab aset u tund enne võistlusi meie boksis Raplarullil. Särgi võitjaga võtame ise ühendust ja lepime kokku mis värv ja suurus võitjale sobiks. Seega on Teil terve nädal aega ennast loosirattasse poetada 🙂

Täname kõiki oma sõpru ja neid kes on meie veebilehelt enda jaoks midagi leidnud. Ilma Teieta ei oleks ka meid! 🙂

You may also like...