EMT Rullituuril olulised muudatused!

Tänavusuvisel EMT Rullituuril on välja hõigatud olulised muudatused. On teada, et 16. juunil toimuv Kohtla-Järve etapp on väga kitsastel teedel ja seega otsustati võistlejate ohutuse tagamiseks sõita see klassikalises sõidutehnikas. See tähendab, et võistlus on võimalik läbi viia kaks korda kitsamal rajal. Küsisime kommentaari ka võistluste peakorraldaja Jaanus Ritsoni käest: “Kohtla-Järve eraldas erakorralisel koosolekul linnaeelarvest raha Tallinna teede remontimiseks ja vahetult enne võistlust valmima pidanud teelõigu projekt lükati 3 a. edasi. Selle pärast ei tahtnud võistlust ära jätma hakata”.

Lisainfo http://www.rulliklubi.ee/klassika-etapp

Uurisime ka tugevamate sõitjate käest, et milliseid reaktsioone selline muudatus võiks esile kutsuda, siis üllatus oli päris suur. Anonüümseks jääda soovinud rulluisutajad Kert K., Danila R. ja Kaur M. (täisnimed toimetusele teada) ütlesid nagu ühest suust, et nende klubides käib vastav treening juba ammu.

Klassikalise sõidustiili jaoks on vaja vahetada välja ainult oma praegused rattad. Tegemist on ratastega, mis käivad ringi ainult ühtepidi. Kuna peale uudise teatamist on oodata suurt nõudluse kasvu, siis kontakteeru oma rulluisuvarustuse müüjaga juba täna!

You may also like...