8R: Vanamehed läksid …!

Pärnu etapp on siis ka selleks korraks läbi. Nagu näha, siis õnnestus meil üle poole rahvast ka ühispildile saada. Kuna varasemalt on see alati ebaõnnestunud, siis tegime asja käigu pealt ära. Andrek ja Terje olid ka kohal, aga kahjuks sellel hetkel stardikoridori ei sattunud.

Artikli pealkiri on ühe minu kaassõitja tsitaat selle kohta kui Tarmo manageeritud grupp üritas meid eelviimasel ringil üle kavaldada ja mööda sõita. Peaaegu see neil ka õnnestus. Aga ainult peaaegu 🙂

Rain juba kiitis Andruse ja Terje sõitu, aga tagasihoidliku inimesena jättis ennast sellest nimekirjast välja. Oli ka tema tasemel. Terjele hoiame kõik pöialt, et mul oleks põhjust järgmistel etappidel peale sõitu fotokaga autasustamise juures olla.

Väga kõva sõidu tegi 8R2 kelle kolm parimat said kõik keskmiseks kiiruseks umbes 31 km/h. Esimest korda sai pikal maal purustatud 30 km/h piir, mis tundus mõnele mehele eelmisel hooajal ulmevaldkonda kuuluva saavutusena. Erkkile kuulub näiteks eelmise aasta maist järgmine tsitaat: “Lillepis sõidavad ainult profid” 🙂 Areng on olnud püstloodis üles.

Ingmar sai tunda seda mida ta igatpidi üritab vältida – vihm.

Maksimi suurim mure hetkel on see, et ei suuda näidata võistlustel sama minekut nagu trennis. Sellist tähelepanekut ei teinud ainult ta ise. Olen kindel, et varsti leiab ta ka lahenduse sellele probleemile.

Igatahes oli jälle tore päev ja tore võistlus.

Varsti üritan kokku saada ka värske võistkondliku arvestuse.

You may also like...