8R: Türi Rulli esimese etapi elamused

(Kuna koduleht on meil nii üles ehitatud, et klubiliikmed näevad sisse logides rohkem infot, ka avalehel, siis tähistan selle piiratud ligipääsuga avalehe info eesliitega 8R:)

 

Eile, 13. juunil, käisime selle aasta Türi Rulli esimesel etapil.

Tagasitulles oli autos kaks diplomit ja kaks medalit rohkem kui minnes. Rain oli üldarvestuse teine ja Ingmar edasijõudnute (M40) esimene. Raini silmadest võib välja lugeda ambitsiooni enamaks, aga seekord üks noor (profi)uisutaja sekkus selle plaani elluviimisse. Ei ole midagi – ees on veel kolm etappi ja kokkuvõttes on ka oma võimalused olemas.

Ingmar seevastu parandas oma eelmise aasta tulemust u 2 min jagu ja võttis oma üllatuseks esikoha. Korra suutis ta tekitada isegi korraldajates segaduse valetades autasustamise hetkel oma aja 2 min aeglasemaks. See pani teise koha omaniku kiiremini liigutama ja paberites näpuga järge ajama. Tema õnnetuseks ja meie õnneks oli Ingmari kell ämbrisse pannud (vaheta patareid ära või õpi numbreid lugema!).

Erkkile oli see esimene start Türil ja minu teada esimene selline eraldistardi võistlus üldse. Tuulevaiksel rajal sai üksi rassides lõpuks see maagiline 30 km/h keskmise kiiruse piir ületatud. Kas sama trikk õnnestub teha pikemal rajal, aga koos sõitmise eeliseid ära kasutades, näitab vaid aeg. See rõõm aitas õnneks unustada fakti, et ta jäi esimesena poodiumilt seekord välja. Vabanda, et selle uuesti meelde tuletasin 🙂

Mina üritasin seekord taandarengut ja see õnnestus suurepäraselt. Eelmise aasta vastutuules sõidetud aega sai seekord paremates oludes vales suunas parandatud u 30 sek. Aga tuju oli ilusa ilma ja teiste õnnestumiste üle ikka hea.

Ees on veel kolm etappi ja plaanide kohaselt on 8R ka igal korral kohal. Kuna osalejate piirangut pole, siis olete kõik sinna oodatud. Kasvõi oma võimete proovimiseks eraldistardist, mis on lühem kui maraton või IIZI.

Pildid ka täitsa olemas juba.

 

You may also like...