8R: Tublid harrastajad või noored tulevikulootused?

Rulluisutamine.ee kirjutab oma lehel nii: “Laupäeval 14.juulil peetud Eesti rulluisusprindi meistrivõistlustel Adaveres oli kohal kogu eesti rulluisuparemik, hea hulk tublisid harrastajaid ja noored tulevikulootused oma kiirust testimas.”

Kui me ennast paari erandiga rulluisu paremiku hulka ei arva, siis jääb üle ainult mõtiskleda, et kas 8R on tublid harrastajad või noored tulevikulootused …

Kokkuvõttes oli väga hea, et me kohale läksime. Sai palju kogemusi juurde ja paljudele oli sprindi formaat üldse esmakordne.

Tulemustest rääkides õnnestus meie klubil kõige paremini väljalangemissõit kus Andrus ja Rain said vastavalt tublid 6. ja 8. koha. Selja taha jäid puna-mustad tegelased Tartust ja eespool olid Eesti mõistes profid. Enamus neist vist ongi ainult rulluisutamisele pühendunud. Sõit ise oli väga kaasakiskuv ka pealtvaatajatele.

500m sõidus jäi Andrusel ja Rainil väga napilt puudu, et veerandfinaalist edasi poolfinaali saada. Mina jäin rahule sellega, et õnnestus võrreldes eelmise aastaga parandada nii aega kui ka kohta ja saada kinnitust, et jalg on lühimaal endiselt terav.

Teatevõistluseks panime välja kolmese seltskonna – Elmer, Maksim ja mina. Meie esisõitjad puhkasid väljalangemissõiduks ja tulemusi vaadates poleks meil olnud meil neile kolmandaks olnud kedagi lisada, et ohustada neljandat või isegi kolmandat kohta. Seega oli see õige otsus. Sõita saime küll vähe – ainult 5 ringi enne kui kiiremad meid kinni püüdsid. Eks järgmiseks aastaks on nüüd tulemus mida lüüa.

Järgmisena on sprindis võimalik end proovile panna päev enne Tartu Maratoni.

You may also like...