EMV sprindidistantsides 2014 tulemused

Lisatud Esmaspäev, 21 Juuli 2014

Eesti Meistrivõistlused 2014 Adavere 20.07

 

Noored P/14 (2000 ja hiljem sündinud    200m

Nimi

Klubi

Aeg

Koht

Kaspar Päärson

Albeteam Bont

24.70

1.

 Markus Sarap

Adavere Bont

24.82

2.

Hendrik Toming

Rakvere Bont

27.76

3.

Karl Martin Laasper

Rakvere Bont

28.31

4.

Art Markkus Tamm

Adavere Bont

31.42

5.

Noored T/14 (2000 ja hiljem sündinud)

Elizabeth Jõgi

Albe Team

24.70

1.

 Elendra Saaremägi

Aadvere Bont

25.96

2.

Maryte Mooses

Rakvere Bont

26.24

3.

Grete Kaljuvee

 

27.43

4.

Nele- Liis Võhma

Rakvere Bont

28.90

5.

Marta Ange

Adavere Bont

30.60

6.

 Sirle Susi

Adavere Bont

30.88

7.

Alexandra Laanemägi

Rakvere Bont

31.52

8.

Kristin Aart          

Rakvere Bont

34.73

9.

Kreete Kotieesen

Rakvere Bont

35.49

10.

Loora Rael Seepter

Adavere Bont

35.89

11.

Katre Kotieesen

Rakvere Bont

37.84

12.

Juuniorid P (1995 – 1999 a. sündinud)

Randar Ivanov

Rakvere Bont

22.54

1.

Kermo Voitka

Adavere Bont

23.06

2.

Argen Int

Rakvere Bont

24.59

3.

Juuniorid T (1995 – 1999 a. sündinud)

Tuuli Vaher

Adavere Bont

24.70

1.

Gerli Eltermaa

Rakvere Bont

27.18

2.

Põhiklass M (1994 ja varem sündinud)

Mart Markus

Adavere Bont

20.64

1.

Marten Liiv

Albe Team

20.71

2.

Kaspar Kaljuvee

Albeteam Bont

20.72

3.

Kert Keskpaik

Albeteam Bont

21.03

4.

Aleks Luik

Adavere Bont

21.37

5.

Lauri Koort

Albeteam

21.58

6.

Andrus Kuusk

8R

21.82

7.

Margus Leet

8R

26.96

8.

Põhiklass N (1994 ja varem sündinud)

Kristiine Kalev

Albe Team

23.97

1.

Mariin Sarap

Adavere Bont

23.98

2.

Rellika Nurmsaar

Rakvere Bont

25.64

3.

Veteranid M/40 (1974 ja varem sündinud)

Alar Ivanov

Rakvere Bont

23.46

1.

Kuido Koppel

AT Sport

23.78

2.

Veteranid N/40 (1974 ja varem sündinud)

Liivika Ivanov

Rakvere Bont

27.07

1.

Piret Saare

Adavere Bont

29.37

2.

 

 

Eesti Meistrivõistlused 2014

Noored P/14 (2000 ja hiljem sündinud)  500m

Nimi

Klubi

Aeg

Koht

Markus Sarap

Adavere Bont

57,82

1.

Kaspar Päärson

Albeteam Bont

57,91

 2.

Hendrik Toming

Rakvere Bont

1.06,52

3.

Karl Martin Laasper

Rakvere Bont

1.11,60

4.

Art Markkus Tamm

Adavere Bont

1.17,91

5.

 

 

 

 

 

 

 

Noored T/14 (2000 ja hiljem sündinud)

Elizabeth Jõgi

Albe Team

57,67

1.

Elendra Saaremägi

Aadvere Bont

59,64

2.

Maryte Mooses

Rakvere Bont

1.00,57

3.

Loora Rael Seepter

Adavere Bont

1.05,24

4.

 Sirle Susi

Adavere Bont

1.19,24

5.

Marta Ange

Adavere Bont

1.19,39

6.

Maryte Mooses

Rakvere Bont

1.02,96

7.

Nele- Liis Võhma

Rakvere Bont

1.05,02

8.

Grete Kaljuvee

Albeteam Bont

1.05,88

9.

Kristin Aart          

Rakvere Bont

1.22,40

10.

Kreete Kotieesen

Rakvere Bont

1.29.84

11.

Katre Kotieesen

Rakvere Bont

1.38,57

12.

Juuniorid P (1995 – 1999 a. sündinud)

Randar Ivanov

Rakvere Bont

53,11

1.

Kermo Voitka

Adavere Bont

54,27

2.

Argen Int

Rakvere Bont

56,47

3.

Juuniorid T (1995 – 1999 a. sündinud)

Tuuli Vaher

Adavere Bont

57,18

1.

Gerli Eltermaa

Rakvere Bont

1.03,59

2.

Põhiklass N (1994 ja varem sündinud)

Kristiine Kalev

Albe Team

56,14

1.

Mariin Sarap

Adavere Bont

56,68

2.

Rellika Nurmsaar

Rakvere Bont

57,42

3.

Põhiklass M (1994 ja varem sündinud)

Mart Markus

Adavere Bont

48,53

1.

Lauri Koort

Albeteam

48,99

2.

Kert Keskpaik

Albeteam Bont

49,30

3.

Marten Liiv

Albe Team

49,40

4.

Kaspar Kaljuvee

Albeteam Bont

50,23

5.

Aleks Luik

Adavere Bont

50,44

6.

Andrus Kuusk

8R

52,23

7.

Margus Leet

8R

1.01,43

8.

Veteranid N/40 (1974 ja varem sündinud)

Liivika Ivanov

Rakvere Bont

1.07,80

1.

Piret Saare

Adavere Bont

1.09,96

2.

Veteranid M/40 (1974 ja varem sündinud)

Kuido Koppel

AT Sport

55,58

1.

Alar Ivanov

Rakvere Bont

56,22

2.

 

 

Väljalangemissõit

N/Põhiklass

Nimi

Klubi

Koht

Aeg

Kristiine Kalev

Albe Team

1.

20.43,40

Elizabeth Jõgi

Albeteam

2.

20.43,68

Tuuli Vaher

Adavere Bont

3.

20.43,93

Diana Kaareste

Rulluisuklubi Abec AT Sport

4.

20.58,93

Reelika Nurmsaar

Rakvere Bont

5.

23.36,98

Gerli Eltermaa

Rakvere Bont

6.

26.13,43

Mariin Sarap

Adavere Bont

7.

Katk. 17.ringil

Grete Kaljuvee

 

8.

Katk. 15.ringil

M 40

Kuido Koppel

Kuressaare

1.

20.05,50

Alar Ivanov

Rakvere

2.

22.13,93

N  40

Piret Saare

Adavere Bont

1.

24.13,17

Liivika Ivanov

Rakvere Bont

2.

25.19,07

M Põhiklass

Marten Liiv

Albe Team

1.

26.13,12

Kert Keskpaik

Albeteam Bont

2.

26.14,41

Aleks Luik

Adavere Bont

3.

26,14.68

Kaspar Kaljuvee

Albeteam Bont

4.

26.15,15

Mart Markus

Adavere Bont

6.

Katk. 53. ringil

Jaanus Ritson

Abec

7.

Katk. 32. ringil

Lauri Koort

Albeteam

8.

Katk 31. ringil

Andrus Kuusk

8R

9.

Katk. 30. ringil

Randar Ivanov

Rakvere Bont

10.

Katk. 15. ringil

Kermo Voitka

Adavere Bont

11.

Katk 15. ringil

Argen Int

Rakvere Bont

12.

Katk 11. ringil

Markus Sarap

Adavere Bont

13.

Katk. 11. ringil

Kaspar Päärson

Albeteam Bont

14.

Katk. 11. ringil

 

 

Peakohtunik: Väino Treiman

Peasekretär: Inga Reinmaa

Peakorraldaja: Jaanus Ritson

 

 

Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop Monday the 11th. kaheksarattalised.ee
Copyright 2012

©

Design by 888Poker